cropped-DLOGOPNG HAKKIMIZDA

BİZ , TV GARAGE

2019 yılında kurduğumuz TVGARAGE firması, tv onarımı ve yedek parça tedariki serüvenini bölgesel atölye ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış, iletişim kurduğu atölyeler ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz işletme öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile çeşitliliğini ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı hedefliyoruz. türkiye standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi yedek parça tedarikçisi olma hedefindeyiz.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergilemek hedefindeyiz.

Markamız; TVGARAGE alanında en sorunsuz ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 5 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan hizmetimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştiriyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

ENTEGRELER HAKKIMIZDA

GERÇEKTE NE YAPIYORUZ

- YILDA ORTALAMA OLARAK 2000 HACİMLİ PANELİ KIRIK ÜRÜN PARÇALAYARAK EN SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR İLE BUNLARI TEST EDİP SİZLERE ANLAŞMALI KARGO İLE ULAŞTIRIYORUZ

EMMC HAKKIMIZDA

WP ÜZERİNDEN TEKLİF

ATÖLYENİZDE BULUNAN ARIZALI YADA SAĞLAM OLARAK KARTLARA TEKLİF VERE BİLİYORUZ.

TAMIR-FOTO1 HAKKIMIZDA

BÖLGESEL TV TAMİRİ

TEKİRDAĞ KAPAKLI BÖLGESİNE YAKIN OLAN TV TAMİR ETTİRMEK İSTEYEN MÜSTERİLERE YERİMİZDE HİZMET SUNUYORUZ

YÖNETİCİLER İLE TANIŞ

YÖNETİCİLER İLE TANIŞ

ELEKTRONİK PARÇA KONUSUNDA TÜM İHTİYAÇLARINIZDA SİZLERE HİZMET İÇİN VARIZ